Salming Matrix 32

dobrá hokejka, výborne sa s ňou hrá
    je poznať rozdiel medzi lacnejšou hokejkou a touto

• je pevna a ma dobru cepel
    • dava sa dole ta paska na rukoveedi

tento produkt som si vibral preto ze ma zaujal a zda sa ze som si voibral dobre . tent produkt je kvalitny. mne sa produkt pouziva velmi dobre a som snim spokojni ano odporucal bi som tento produkt aj ostatnim kamaratom a verim tomu ze tento produkt im aj odporucim.pri dalso nakupe sportobchod si budem davat pozor na to co si kupujem a na ceni ake ponukate a hlavne v akom stave a v akom case mi prinesiete vybraty produkt .ano kupa to bola pre mna dobra pretotze je to pevny produkt a nieco vidrzi .ano tento tovar je urcite lepsi nez ten co som mal pred tim takze spokojnost.tento produkt je vhodny podla mna pre pokrocilich . tento produkt patri este medzi tie lacnejsie produkti co tu mate . ano a funguje tak ako som ocakaval este lepsie nez som ocakaval .

Značka
Tvar rukoväte
okrúhly
Čepeľ
Aero Endurance

Composite Séria Composite od značky Salming obsahuje pevné, rýchle a veľmi odolné palice. Tieto florbalky vydržia agresívnu hru, a tak sú ideálne variantom do hobby športu. Aj keď sú tieto palice určené primárne pre hobby hráčov, nájdu si množstva fanúšikov medzi profesionálnymi hráčmi, predovšetkým tých, ktorí majú radi trochu ťažšie shafty. V sérii palíc Composite nájdeš palice vyrobené zo 2 typov materiálov: Hole vyrobené zo špeciálnej zmesi sklených vlákien, ktoré dávajú holím vysokú odolnosť a dlho životnosť. Hole vyrobené zo zmesi karbónu a sklolaminátu (skleného vlákna). Carbon aj sklené vlákno majú kladné aj záporné vlastnosti. Pre získanie tých najlepších vlastností (ľahkosti karbónu a pevnosti kompozitu) sa tieto 2 materiály kombinujú. Kombinácia môžeš nájsť v rôznom pomere. Pred kúpou palice je vhodné tento pomer zistiť. Platí čím vyšší pomer karbónu oproti kompozitu, tým lepšie má hokejka vlastnosti. Tiež ale platí čím viac skleného vlákna v palici, tým je florbalka pevnejšia a lepšie prenáša silu zo shaftu na čepeľ a tým aj na florbalový loptička. Salming Quest Univerzálny čepeľ, ktorá je perfektný ako na techniku, tak na strelu. Historicky najobľúbenejších čepeľ od značky Salming. Vystužená špička čepele pomáha pri florbalovom driblingu a vyplnená spodná časť prvej polovice čepele zabraňuje nechcenému prehýbaniu pri strele. Každý hráč tiež určite ocenia jej veľmi nízku hmotnosť. Čepeľ Quest má výnimočne dlhú životnosť, nízke trenie a perfektné hracie vlastnosti. Quest patrí medzi rovnejšie čepele, ale vynahrádza to vyhnutým krčkom. Vďaka tomuto krčku budeš výborne pracovať s loptičkou. Spodná strana čepele je vyplnená, čo zabraňuje prehýbaniu čepele pri streľbe. Hmotnosť tejto čepele je krásnych 68 gramov. Pozor! Pred ohýbaním a tvarovaním čepeľ zohrejte (buď v horúcej vode, alebo teplovzdušnou pištoľou) na optimálnu teplotu. Omotávka Tritec Základná omotávka značky Salming, ktorá má celkom dobré sacie vlastnosti Kľúčové vlastnosti: štandardne dlhá omotávka vynikajúce protišmykové vlastnosti extra dlhá životnosť Nie je perforovaná (=dierkovaná).

• dobrá omotávka, nešmýka sa na nej ruka
    • super tvarovanie čepele - dávajú sa s tým dobre góly do vinkla

dobrá hokejka, výborne sa s ňou hrá
    je poznať rozdiel medzi lacnejšou hokejkou a touto

• spokojny !! :)
    • zatial ju mam druhy rok a svoj ucel plni stale.

,,,,,,

• Dobrý pomer cena/výkon
    • Výborná čepeľ
    • Pomerne nízka hmotnosť

Výborná hokejka pre začiatočníkov alebo rekreačných florbalistov

• Je to dobra hokejka na obranu aj utok
    • Biely Grip

Fajn celkom